Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NAPIŠTE NÁM

Kateřina Mintělová
Petřivalského 2744/6
750 02 Přerov
tel: +420 776 320 076
napište nám

 

Tea4U od Anverally Tea.

Anverally Tea je jeden z největších čajových producentů na Srí Lance. Jejich tradice sahá více než 120 let do minulosti, kdy byla Srí Lanka ještě pod nadvládou Anglie, která položila základní kameny v čajovém průmyslu. Netrvalo dlouho a cejlonský čaj si oblíbil celý svět.

Právě díky jeho kvalitě a technice zpracování se stal světovou špičkou. Na tuto tradici navazuje značka Anverally Tea. Při procesu sběru a zpracování čaje je kladen důraz na přísné dodržování tradičních principů a postupů. Čaj se sbírá výhradně ručně, lístek po lístku. Dále se čajové lístky ihned po sběru suší na dřevěných roštěch, kde hraje důležitou roli přesná teplota a vlhkost. Kdyby se jeden z parametrů nedodržel, tak by čaj přeschl neboli tzv. "umřel". Podle druhu čaje, zelený nebo černý, se čaje vystavují oxidaci, čili působení vzduchu. V poslední fázi se čaje balí do nepropustných obalů, což zaručuje jejich uchování aroma a chuti.

 

Tea4U od Anverally je držitelem nejprestižnějších certifikací a ocenění:

Cejlonský Lev - Čaj musí být sbírán a balen přímo na Srí Lance. Symbol nejvyšší kvality.

Zdravotně nezávadný produkt podle regulí ISO a HACCP - Čajové várky jsou testovány v laboratořích na přítomnost nedovolených látek.

EU Organic Certification - Produkt splňuje všechny požadavky na dovoz a distribuci potravin do EU.

UTZ certifikace - zajištování férových cen a zlepšení životních standardu farmářů FAIR TRADE.

 

Značka Tea4U se zaměřuje především na náročnou evropskou klientelu. Jedná se o nejlepší cejlonský čaj, který je přesně podle výše zmíněných postupů tradičně zpracováván a balen do úhledných, nepropustných, designových dóz a v případě sáčkového čaje, je zapečetěn do fóliového obalu. V nabídce této značky si zákazník může vybrat z více než 90 druhů a příchutí. Můžete se těšit na orientální čaje, které jsou dochucovány tradičním cejlonským kořením, dále na regionální Srí Lanské čaje, které budou rozděleny podle čajových plantáží a nadmořských výšek, kde je čaj sbírán, dále půjde o směsi tropického ovoce a květových poupat a v neposlední řadě se můžete těšit také na sváteční kolekce.

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ