Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NAPIŠTE NÁM

Kateřina Šeligová
Lhota 145
763 02 Zlín
tel: 776320076
napište nám

 

Tea4U od Anverally Tea.

Anverally Tea je jeden z největších čajových producentů na Srí Lance. Jejich tradice sahá více než 120 let do minulosti, kdy byla Srí Lanka ještě pod nadvládou Anglie, která položila základní kameny v čajovém průmyslu. Netrvalo dlouho a cejlonský čaj si oblíbil celý svět.

Právě díky jeho kvalitě a technice zpracování se stal světovou špičkou. Na tuto tradici navazuje značka Anverally Tea. Při procesu sběru a zpracování čaje je kladen důraz na přísné dodržování tradičních principů a postupů. Čaj se sbírá výhradně ručně, lístek po lístku. Dále se čajové lístky ihned po sběru suší na dřevěných roštěch, kde hraje důležitou roli přesná teplota a vlhkost. Kdyby se jeden z parametrů nedodržel, tak by čaj přeschl neboli tzv. "umřel". Podle druhu čaje, zelený nebo černý, se čaje vystavují oxidaci, čili působení vzduchu. V poslední fázi se čaje balí do nepropustných obalů, což zaručuje jejich uchování aroma a chuti.

 

Tea4U od Anverally je držitelem nejprestižnějších certifikací a ocenění:

Cejlonský Lev - Čaj musí být sbírán a balen přímo na Srí Lance. Symbol nejvyšší kvality.

Zdravotně nezávadný produkt podle regulí ISO a HACCP - Čajové várky jsou testovány v laboratořích na přítomnost nedovolených látek.

EU Organic Certification - Produkt splňuje všechny požadavky na dovoz a distribuci potravin do EU.

UTZ certifikace - zajištování férových cen a zlepšení životních standardu farmářů FAIR TRADE.

 

Značka Tea4U se zaměřuje především na náročnou evropskou klientelu. Jedná se o nejlepší cejlonský čaj, který je přesně podle výše zmíněných postupů tradičně zpracováván a balen do úhledných, nepropustných, designových dóz a v případě sáčkového čaje, je zapečetěn do fóliového obalu. V nabídce této značky si zákazník může vybrat z více než 90 druhů a příchutí. Můžete se těšit na orientální čaje, které jsou dochucovány tradičním cejlonským kořením, dále na regionální Srí Lanské čaje, které budou rozděleny podle čajových plantáží a nadmořských výšek, kde je čaj sbírán, dále půjde o směsi tropického ovoce a květových poupat a v neposlední řadě se můžete těšit také na sváteční kolekce.

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ